Články

New Jersey – Carolina: Ďáblové konečně zaberou
article image

22.12.2014

Potácí se od porážky k porážce a play off jim mizí z dohledu. Borci New Jersey už musí začít vítězit, jinak pro ně sezona opět předčasně skončí. Trápící se Carolina je na tom ale ještě hůř, ve vzájemném duelu neuspěje.

Nikdy neoslňovali ofenzivním hokejem. Jejich úspěch byl založen na poctivé defenzívě, bojovnosti a týmovém výkonu. Jenže letos ani jejich kdysi neprostupná obrana nepracuje na sto procent a Ďáblové se tak trápí u dna tabulky Východní konference, na postup do play off jim momentálně chybí propastných osm bodů. A se stahováním vysokého manka to nevypadá příliš nadějně, Jágr a spol. se totiž herně trápí a vyhráli jenom jeden z uplynulých sedmi duelů. Během neúspěšné série jenom 11x rozvlnili síť, v posledních třech duelech dokonce dvakrát vyšli střelecky naprázdno… V duelu s Carolinou už prostě musí zabrat, pokud neporazí druhý nejhorší tým soutěže, asi skutečně nemají ve vyřazovacích bojích co dělat. Hurricanes vyhráli z posledních devíti duelů jediný a 7x vůbec nebodovali, s průměrem 2,06 vstřelených branek na zápas mají po Buffalu druhou nejhorší ofenzívu soutěže. Ve venkovních duelech je Carolina tragická, v osmnácti zápasech mimo svůj led bodovala jen ve třech. Toho by měli Ďáblové, kteří nastoupí bez nemocných Eliáše s Havlátem, využít!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Carolina 1 2.07

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip