Články

New Jersey – Calgary: Devils znovu zvítězí
article image

6.4.2014

Pokouší se o nemožné! Ďáblové stále věří, že si zahrají play off, ovšem konec základní části se blíží a oni jsou stále mimo nejlepší osmičku Východní konference. Výhra nad kanadským Calgary je tak pro ně povinností, kterou nakonec splní!

Do konce základní části odehrají už jen čtyři zápasy. A jedině čtyři výhry by je při souhře šťastných okolností nakonec mohly protlačit do vyřazovacích bojů. Jágr a spol. tak nemají jinou možnost než Calgary porazit a do utkání nastoupí jako velcí favorité na vítězství. Flames přijedou do Prudential Center povzbuzeni výhrami nad Tampou (4:1) a Floridou (2:1) a na rozdíl od svého soupeře nemají co ztratit, sezonu totiž už odepsali a jen z povinnosti ji dohrávají. V Západní konferenci Flames patří předposlední příčka a šanci na play off už dávno promrhali… To Devils si mohou v případě vítězství výrazně polepšit a snížit manko na osmý Columbus a do zápasu dají úplně vše! Formu ve finiši základní části nemají špatnou, v posledních sedmi zápasech vždy bodovali a po výhrách nad Washingtonem (2:1) a Carolinou (3:1) si budou věřit! Jejich zápasy většinou bývají skoupé na góly a Devils tak většinou vítězí těsným rozdílem, ani proti Flames, kteří v poslední době solidně brání, se nedá čekat velká přestřelka. Ale navrch by nakonec měli mít domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Calgary 1 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip