Články

New Jersey – Buffalo: po Jágrově smršti střelecké trápení
article image

5.1.2015

Hokejisté New Jersey i Buffala na tom v NHL nejsou dobře a jejich souboj je o to důležitější. Ve vzájemných duelech branky nepadají a i když v minulém klání střelecky zářil Jaromír Jágr, tentokrát to opět bude gólová slabota.

Snaží se dohonit značnou ztrátu a každý bodík má pro ně cenu zlata. Vždyť Devils jsou ve Východní konferenci třetí od konce a na elitní osmičku ztrácejí propastných 10 bodů, Sabres jsou dokonce ještě o příčku a 4 body za nimi. Oba celky mají obrovskou slabinu v ofenzívě, střílení gólů je pro ně neřešitelný problém. Ďáblové si lehce vylepšili chuť nedávnými výhrami nad Pittsburghem a Philadelphií, kterou zničili 5:2 díky hattricku nesmrtelného Jágra. Hokejisté Buffala čtyřikrát v řadě vyšli bodově naprázdno, když nastříleli jen 4 branky, na tříbodovou výhru čekají už nekonečných 11 zápasů. Jak bude vypadat vzájemný souboj? Nedá se očekávat další exploze legendárního čísla 68, spíše opatrná defenzivní bitva. V této sezóně se protivníci ještě nestřetli, v té loňské se potkali třikrát a výsledky hovoří za vše: New Jersey doma vyhrálo 1:0 v prodloužení, Buffalo na svém ledě 2:1 a 3:2 na nájezdy. Oboustranně to bude znovu ofenzivní slabota.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.tým - počet gólů - New Jersey - Buffalo 2,5 - 2.09

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip