Články

New Jersey – Buffalo: čtvrté nájezdy za sebou?
article image

30.11.201

Trápí se, mají velké problémy se střílením gólů a navíc mají v nohách těžké zápasy. Co čekat od duelu hokejistů New Jersey a Buffala? Samozřejmě remízu! Vždyť čtyři z posledních pěti zápasů a už tři v řadě šly do nájezdů...

Devils vedení Jaromírem Jágrem sice nehrají špatně, ale jejich koncovka je žalostná. Devět gólů v posledních pěti duelech hovoří za vše. Tým se po mizerném startu zvedal, jenže tři porážky v řadě mužstvo srazily. Po dvou domácích propadácích za sebou udělají Ďáblové vše, aby konečně vyhráli. Otázka je, co s oběma týmy udělají dnešní zápasy a následné cestování – New Jersey hrálo v Carolině, Buffalo s Torontem. Šavle jsou na tom ještě hůře, prohrály pětkrát za sebou, když nastřílely jen šest gólů, a v tabulce Východní konference jsou beznadějně poslední. Domácí se ale za velké favority považovat nemohou – na Buffalo jim to dlouhodobě nejde, doma s ním prohráli šest z posledních deseti zápasů. Třikrát za sebou dospěly jejich souboje až do nájezdů, tak proč při střelecké mizérii obou týmů nezariskovat, že se v normální hrací době nerozhodne?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New Jersey - Buffalo 0 3.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip