Články

New England – Tampa Bay: Patrioti opět zvítězí!
article image

16.8.201

V zámoří se ladí forma na blížící se začátek nové sezony NFL. Vždy ofenzivní Patrioti procházejí přestavbou kádru, přesto válí a porazili Philadelphii 31-22. Také s Tampou Bay si poradí!

Nejlepší obranou je útok! Toto otřepané heslo vyznávají New England Patriots, kteří v zámořské NFL tradičně patří mezi nejofenzivnější a nejnebezpečnější týmy. Od zažitého stylu neustoupí ani v blížící se nové sezoně, ačkoliv značně pozměnili sestavu. Hvězdný quarterback Tom Brady sice zůstal, ovšem tři ze čtyř nejčastějších příjemců jeho přesných pasů – Welker, Hernandez a Lloyd – už v sestavě týmu z Massachusetts nejsou. A toho čtvrtého – Gronkowského – na dlouho vyřadily ze hry zdravotní problémy. Noví borci (Amendola, Jenkins, Dobson) se ale činí, Patrioti v prvním přípravném duelu před sezonou zdolali Philadelphii na jejím hřišti 31-22. To Tampa Bay padla 16-44 v duelu s úřadujícími šampiony z Baltimoru a na žádné velké zlepšení oproti loňsku, kdy skončila poslední v Jižní divizi NFC, to v jejím podání příliš nevypadá. Patrioti se před vlastními fanoušky budou chtít vytáhnout. Tampu Bay porazí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - New England - Tampa Bay 1 1.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip