Články

Neskutečný tiket: trefil 25 zápasů a vyhrál 67.775 Kč!
article image

23.1.2015

Mnoho povolaných, ale málo vyvolených. Mezi vyvolené se zařadil sázející, který na pobočce Victoria Tipu v Ústí nad Labem podal AKO tiket, oblíbený u mnoha tipérů: hodně zápasů s nízkými kurzy. S pořádnou dávkou štěstí mu jeho tipy vyšly!

Třináct fotbalových duelů v mixu prvních lig, národních pohárů, šampionátu Afriky či mistrovství světa hráčů do dvaceti let. K tomu dva mače z MS házenkářů a deset hokejových utkání – dva z NHL a osm druholigových. Vše se hrálo ve středu 25. ledna v kurzech od 1,19 po 1,50. K tomu vklad 50 korun. Tak vypadal maxitiket, který ústeckému sázkaři vynesl nádhernou výhru. Ale musel se k ní při sledování průběžných stavů pořádně protrpět…

Velké nervy prožíval v zápase 2. finské ligy, kde tipoval neprohru domácích Jyp Akatemia v duelu s Leki v kurzu 1,26. Hostující hokejisté totiž až do 53. minutě vedli, než Kalle Saramaki vyrovnal na potřebných 2:2. Ovšem v čase 59:26 šli hosté opět do vedení a to, že tiket neletěl do koše, zařídil Tiala, který vyrovnal na 3:3 pouhých pět vteřin před koncem utkání!

Aby neměl sázející z Ústí nad Labem klidný ani pozdní večer, se postarali fotbalisté Barcelony. Jejich mač Copa del Rey s úřadujícími ligovými šampiony z Alétika Madrid začínal až ve 22 hodin, a i když už ručička hodinek odkrajovala poslední půlhodinu středy, stále svítily na ukazateli skóre na Camp Nou dvě nuly. Až v 85. minutě bleskla tipérovi a Barceloně už skomírající naděje, protože hvězdný Lionel Messi zahrával pokutový kop. Jenže hostující brankář Ter Stegen jeho slabou ránu vyrazil! Ovšem tak nešťastně, že ji maličký argentinský forvard ještě stačil na druhý pokus dorazit do sítě a tím úspěšně vyplnil další položku na tiketu ústeckého sázkaře.      

Těch správně vyplněných položek nakonec bylo všech 25, a tak celkový kurz 1355,5 vynásobený padesátikorunovým vkladem obohatil úspěšného tipéra o 67.775 Kč. Gratulujeme! Vezmete si z jeho tiketu příklad?

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip