Články

„Německý“ tiket: za málo peněz hodně muziky!
article image

27.12.201

Hned šest utkání z devíti tipovaných se hrálo v německých fotbalových či hokejových soutěžích. A protože sázkař z Ústí nad Labem nechyboval ve svém „kombíku“ ani jednou, odnesl si před Vánoci za 108 Kč výhru přes devět tisíc!

Pouze duel fotbalové Serie A a po jednom hokejovém mači ve Švýcarsku a ve Velké Británii „kazily“ severočeskému tipérovi jeho „německou“ sázenku. Z každého zápasu vytvořil jednu skupinu a při kurzech od 1,52 do 2,19 se celková výše „kombíku“ vyšplhala na 145,58. Největší nervozitu přinesla na sever Čech dvě utkání. Fotbalisté favorizovaného M´gladbachu hráli ještě čtyři minuty před koncem s Darmstadtem jen 2:2, tehdy však potřebnou jedničku zařídil svým třetím gólem v sezoně švédský bek domácích Oscar Wendt. A ještě víc se ústecký tipér potil při sledování průběžného stavu 2. německé hokejové ligy mezi Kasselem a Drážďany. Hostující Ledoví lvi vyhráli úvodní třetinu 2:0 a tento stav panoval až do 46. minuty. Tipovanou jedničku pak přinesla následná třígólová smršť Huskies! Vklad 108 Kč se tak okamžitě přeměnil v parádní výhru 3.109 korun! Gratulujeme.              

 

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip