Články

Německo – USA: zaskočí Američané mistry světa?
article image

10.6.201

Je to jeden ze šlágrů přípravných zápasů. Fotbaloví mistři světa z Německa doma hostí nevyzpytatelné Američany, kteří jsou specialisté na senzace. Podaří se jim v Kolíně nad Rýnem šokovat svět jako v pátek v Amsterdamu?

Německo

+ zkušenost, hvězdný kádr, domácí prostředí

- podcenění soupeře

 

 

USA

+ nezdolnost, týmová hra, disciplína

- menší individuální kvalita, chyby v obraně

 

 

Ten výsledek obletěl svět. Fotbalisté USA porazili Nizozemce na jejich půdě 4:3, když ještě minutu před koncem prohrávali. Po pěti dnech vyzvou dalšího evropského giganta před jeho fanoušky. „Překvapili jsme tím výsledkem dost lidí a je jen na nás, zda dokážeme hrát se stejným přístupem, energií a disciplínou i proti mistrům světa. Já věřím, že ano,“ řekl německý trenér Američanů Klinsmann.

 

Němci mají důvod se obávat, protože v posledních měsících nejsou v top formě. Dokonce i v březnovém přáteláku doma s Australany jen remizovali 2:2. Navíc s Američany mívají potíže! Naposledy je na loňském MS porazili pouze 1:0, o rok dříve v přípravě po divoké přestřelce padli 3:4, ovšem to hráli ve značně kombinované sestavě. Tentokrát má být v akci většina zlatých hochů s výjimkou obránců Hummelse s Boatengem. Dá se očekávat relativně bezstarostný otevřený fotbal a s ním i dostatek gólů. Že by i další americká senzace?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Německo - USA ano 1.47

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip