Články

Německo – Slovensko: mistrům světa tentokrát gól nedají
article image

24.6.2016

V přípravě jim uštědřili pořádnou facku, když na jejich půdě vyhráli 3:1. Slováci tím mistry světa z Německa pěkně otrávili a před osmifinále vzbuzují u soupeře respekt. Tentokrát ale gól nedají!

Hned při premiéře na Euru postoupili ze základní skupiny, když porazili nebohé Rusy a uhráli šťastnou bezgólovou plichtu s Angličany. A po květnovém šokujícím vyplenění Německa nemusejí mít obavy ani nyní. „Paradoxně to může být výhoda pro ně, protože si mohli naši hru detailně rozebrat naživo. A svým způsobem budou ostražitější,“ varoval slovenský kouč Kozák. Sami Němci nepřikládají nedávné porážce větší význam. „Byla to jen příprava a teď jde o vyřazovací boje. Slovensko hraje technický fotbal, mají šikovné hráče. Bude to těžký úkol, ale my ho zvládneme,“ hýřil sebevědomím asistent trenéra Schneider. Jeho tým nicméně zatím předvádí nevýrazné výkony a má problémy v koncovce, tři vstřelené góly ve třech zápasech je na Němce slabota. Na druhou stranu hvězdný gólman Neuer ještě neinkasoval a nedá se očekávat, že to proti Slovákům zaměřeným zejména na defenzívu bude jiné.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
2.tým dá gól - Německo - Slovensko ne 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip