Články

Německo – Severní Irsko: favorit poletí od počátku za výhrou
article image

10.10.2016

Dali trojku Norsku i Česku, teď mistry světa čekají mistři defenzívy ze Severního Irska. Jenže Němci jsou v parádní formě a za očekávanou výhrou vykročí už v prvním poločase.

Na letním Euru zažili rozčarování, malovali si, jak po světovém šampionátu ovládnou i ten kontinentální. Mnozí poté začali pochybovat, zda Němci ještě mají předloňskou sílu a zda nezačíná jejich pomalý ustup ze slávy. Start do kvalifikace tyhle úvahy ale jednoznačně vyvrátil. Suverénní výhry v Norsku a s Českem, ofenzivní lavina, rychlý dechberoucí fotbal. Němci navíc mají neskutečně široký výběr, takže jakékoli výpadky ze sestavy se prakticky neprojeví. Teď tu jsou Severní Irové považovaní za mistry obrany. V 10 letošních zápasech inkasovali pouhé 4 góly – jeden z toho z penalty a jeden vlastní. O jejich urputné obraně se koneckonců přesvědčili na Euru právě Němci, kteří vyhráli jen 1:0. V kvalifikaci už Ostrované uhráli bezbrankovou plichtu v Praze, doma pak lehce zdolali San Marino 4:0. V Německu je ale čeká drtivý nápor domácích šikulů a hostující obrana tentokrát dlouho nevydrží.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Německo - Severní Irsko 1/1 1.41

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip