Články

Německo – Rakousko: favorit předvede gólovou smršť
article image

5.9.2013

Fotbalisté Německa mohou udělat velký krok k MS v Brazílii, pokud v prestižním duelu porazí Rakousko. Domácí si po posledních nevýrazných výkonech potřebují udobřit fanoušky a předvedou ofenzivní smršť.

Tým kouče Löwa má před svým soupeřem pětibodový náskok, ale sráží jej defenzivní nejistota. Němci v posledních třech přípravných zápasech s Ekvádorem, USA a Paraguayí inkasovali celkem osm branek, což je u obvykle poctivě bránícího souboru šok. Rakušany zase může strašit ohlédnutí do historie, protože s Německem dokázali naposledy bodovat v roce 1992. Poslední návštěva Německa pro ně skončila debaklem v minulé kvalifikaci o Euro 2012, Němci zvítězili drtivě 6:2. Bude se něco podobného opakovat dnes v Mnichově? Dost možná ano! „Rakušané jsou na nás vždy extrémně motivovaní, nebude to snadné. Nesmíme ponechat nic náhodě,“ upozornil kouč domácích Löw. I proto Němci nic nepodcení a zavalí soka ofenzivní lavinou.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Německo - Rakousko 4,5 + 2.91

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip