Články

Německo – Portugalsko: padnou dva až tři góly
article image

16.6.201

Největší šlágr skupiny G se uskuteční hned na její úvod. Ofenzivní síla Němců i Portugalců je veliká, stačí připomenout jména Müller, Podolski, Klose – Ronaldo, Nani, Almeida. Tomuto mači góly chybět nebudou, padnou dva až tři.

Výběr kouče Joachima Löwa jede do Brazílie jako jeden z horkých kandidátů na zlato. Na minulých dvou šampionátech brali Němci bronz, na MS 2002 stříbro. Dojdou konečně až na vrchol, kde byli už třikrát, ale naposledy před čtyřiadvaceti lety? Nebo opět klopýtnou pod vrcholem? Velkou ztrátou může být absence zraněného záložníka Marco Reuse, ale kvalitních ofenzivních středopolařů „zbylo“ na soupisce ještě dost, a tak elitním střelcům má kdo připravovat šance. 

Jako tým jednoho muže by se mohl jevit portugalský reprezentační celek, kde se vše točí okolo fenomenálního útočníka Realu Madrid. Otázkou je, jak na tom bude Cristiano Ronaldo po zdravotní stránce, i když se zdá, že jej zraněné koleno přeci jen do úvodního zápasu pustí. Trenér Paulo Bento věří svým oblíbeným hráčům a ti jsou na oplátku ochotni tvrdě týmově makat. Jsou schopni porazit i silné celky, takže se Němci musejí mít na pozoru.

Zápas nabídne atraktivní podívanou se šancemi a dvěma až třemi góly.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - rozmezí gólů - Německo - Portugalsko 2-3 1.95

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip