Články

Německo – Itálie: kanonýr Pellè se opět prosadí
article image

1.7.2016

Nehrají žádné catenaccio, naopak jejich hra dopředu je líbivá. Fotbalisté Itálie mají na to zaskočit ve čtvrtfinále i mistry světa z Německa a gólově jim v tom pomůže i kanonýr Graziano Pellè.

Bitva gigantů! V Bordeaux úřadující mistři světa poměří síly se šampiony z roku 2006 Italy a touží zlomit letité prokletí ze vzájemných soubojů na velkých akcích. Němci totiž nedokázali tým squadry azzurry porazit ani v jednom z osmi soutěžních duelů a na minulém evropském šampionátu s ním prohráli v semifinále 1:2! Italové připravili v minulosti soupeři v závěrečných fázích šampionátů hned čtyři hořké porážky. Vedle té poslední z ME celek z Apeninského poloostrova vyhrál v roce 2006 v semifinále MS na německé půdě 2:0 v prodloužení a na MS uspěl proti velkému rivalovi i ve finále 1982 a semifinále 1970. V posledním vzájemném souboji na konci března v přípravě zvítězili Němci 4:1 a Italy zdolali poprvé od roku 1995. „Nemáme žádné italské trauma, protože je to jiný tým a ve hře jsou vždy jiné faktory. Takže já nepřemýšlím o žádných věcech z minulosti,“ řekl kouč Löw. Němci jako jediní na turnaji ještě neinkasovali, ovšem teď je čeká zatím nejtěžší protivník. „Nejsou to Italové, které normálně známe. Nejsou zaměření pouze na obranu, hrají velmi dobře i dopředu. Myslím, že uvidíme zápas ve velkém tempu,“ přidal Löw. Italové se samozřejmě rádi zbavují nálepky favorita. „Fakta hovoří jasně: jsou to světoví šampioni,“ řekl Florenzi. Kvůli kartám vypadl jeho parťák ze zálohy Motta a De Rossiho trápí zranění. Zato skvěle funguje útočná vozba Giaccherini – Pelle – Eder, z níž jde strach. Dva rychlí šikulové připravují vytáhlému bijci šance a už dvougólový střelec Graziano Pellè znovu nějakou využije.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Něm-Itá: Pelle G. ano 4.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip