Články

Německo – Itálie: budou padat góly
article image

28.3.2016

Úřadující mistři světa z Německa nezvládli první přípravný duel, když proti Anglii prohospodařili dvoubrankový náskok a nakonec prohráli 2:3. Utkání s Itálií tím nabylo na důležitosti, druhou prohru v řadě si nemohou dovolit!

Dlouhou dobu to vypadalo, že fanoušci v Berlíně oslaví další triumf. Domácí Německo si totiž v sobotním šlágru s Anglií díky brankám Krooseho a Gomeze vypracovalo dvoubrankové vedení a nic nenasvědčovalo dramatu, které se na Olympijském stadionu následně odehrálo. Svěřenci kouče Löwa totiž ztratili koncentraci, příliš povolili a v poslední půlhodině třikrát inkasovali! Porážka 2:3 s velkým rivalem byla jejich třetím prohraným přátelákem v řadě, proti Itálii si musí tuto mizernou statistiku vylepšit. Italové ale nebudou snadným soupeřem, ve čtvrtek dokázali plichtit 1:1 se silným Španělskem a Němcům nedají nic zadarmo. Dříve neprostupná italská defenzíva ale už není to, co bývala, v posledních pěti zápasech squadra azzurra vždy inkasovala – a to i od Norů či Ázerbájdžánu! Domácí by se tak měli být schopni gólově se prosadit, a jelikož jejich přátelské zápasy nebývají na branky skoupé, líbí se mi sázka na over!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Německo - Itálie 2,5 + 1.86

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip