Články

Německo – Irsko: kanonýr Müller se trefí
article image

13.10.2014

V Polsku sice v kvalifikaci o Euro padli 0:2, i tak ale předvedli líbivou hru a ofenzivní smršť. Němečtí fotbaloví mistři světa měli jen smůlu. Doma proti Irům se musejí rehabilitovat a střelecky se prosadí kanonýr Thomas Müller.

V německém nároďáku má bezmeznou důvěru kouče Löwa, je jasnou jedničkou na hrot. Müllerova pracovitost, pohotovost a kombinační schopnosti z něj dělají moderního útočníka. Nakonec na posledních dvou mistrovstvích světa vždy vstřelil 5 gólů. I ve Varšavě borec Bayernu hodně zlobil a mít jen trochu štěstí, klidně mohl dát hattrick. Irové si po výhře v Gruzii doma smlsli nad trpaslíky z Gibraltaru 7:0 a živí naději na postup na Euro. Jenže také si moc dobře vzpomínají na poslední kvalifikaci o MS v Brazílii, kde byli Němci jedním z jejich soupeřů ve skupině. V Dublinu utrpěli debakl 1:6, v odvetě v Kolíně nad Rýnem padli 0:3. Pikantní je, že ani jeden z devíti německých gólu nedal Müller! Nicméně tentokrát už se k němu střelecké štěstí musí přiklonit a irská obrana jen bude sledovat jeho radost.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Něm-Irs: Müller T. ano 1.83

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip