Články

Německo – Ghana: těšte se na gólovou přestřelku
article image

20.6.2014

V úvodním duelu dali ostříleným Portugalcům čtyřku, teď hrají proti Ghaně, která padla s Američany. Dost důvodů k tomu předpokládat, že německý ofenzivní stroj se rozjede naplno a znovu to budou brankové hody.

Němci věří, že ve Fortaleze se nebude opakovat čtyři roky stará historie. Šampionát tehdy totiž také zahájili vítězstvím 4:0, pak ale nečekaně prohráli se Srbskem. Ale není důvod k obavám. Zatímco svěřenci kouče Löwa jdou do utkání v dobré náladě, soupeř musel rozhánět spekulace o hráčské revoltě proti trenérovi Appiahovi. „Jde o nepravdivé zprávy. K žádné vzpouře nedošlo,“ uvedlo vedení svazu v prohlášení. Pikantní bude duel i pro nevlastní bratry Boatengovi – za Německo hraje obránce Jerome, za Ghanu pak Kevin-Prince, který navíc před zápasem přiostřil atmosféru. Prohlásil totiž, že Němci nemají hráče pro velké zápasy! Oči budou upřeny i na střelce Müllera, který dal Portugalcům hattrick a další gólový přísun by výrazně zvýšil jeho ambice na titul krále střelců MS. Německo na světových šampionátech prohrálo jen 1 z 6 dosavadních zápasů s africkými soupeři, v posledních třech navíc udrželo čisté konto. Každopádně o branky by neměla být nouze.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Německo - Ghana 3,5 + 2.30

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip