Články

Německo – Francie: oba týmy současně se gólově neprosadí
article image

6.7.2016

Předčasné finále! Semifinálová bitva mistrů světa s týmem pořádající země je šlágrem Eura, který je zcela otevřený. Dominovat budou obrany a gólově se prosadí jen jeden tým, a to ještě možná.

Souboj gigantů! Navíc první od jejich listopadového pařížského přáteláku, který poznamenaly sebevražedné teroristické útoky. Přestože tehdejší tragédie bude podtextem tohoto duelu, oba rivaly zajímá jediné: postup do finále. „Jsme zápas od zápasu lepší, ale Německo je prostě Německo. Jsou nejlepší v Evropě i na světě a jako jediní dokážou zápasy kontrolovat od začátku až do konce. Ale ani my nejsme bez šance a budeme bojovat,“ řekl francouzský trenér Deschamps. Respekt k protivníkovi má ale i jeho německý protějšek Löw. „Není snadné hrát proti Italům, ale jsou předvídatelní. Francie je úplně jiná. Hráči neustále mění místa, takže je mnohem těžší se na to připravit,“ řekl. I z toho je patrné, že i u něj bude na prvním místě obrana, zvláště když mistři světa se musejí obejít bez defenzivních opor Hummelse a Khediry. Pokud se podaří vstřelit jednomu z týmů gól, ještě více se zavře vzadu a pro soupeře bude hodně těžkým oříškem srovnat.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Oba týmy dají gól - Německo - Francie ne 1.85

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip