Články

Německo – Česko: jasná výhra domácího giganta
article image

7.10.2016

Naposledy před devíti lety v kvalifikaci na půdě soupeře vyhráli 3:0, ovšem zázraky se neopakují. Čeští fotbalisté tentokrát jedou do Německa v roli totálního outsidera a budou bez šance.

Pod vedením nového kouče Jarolíma vstoupili do kvalifikace mistrovství světa domácí remízou 0:0 se Severním Irskem a nyní je čeká druhý zápas skupiny C. Půjde o nejtěžší možnou zkoušku, protože změří síly s obhájcem titulu Německem, navíc na jeho hřišti! „Všichni víme, co nás čeká. Německo je mimořádně silné úplně ve všem. Třeba se nám ale podaří poodhalit nějakou slabinku,“ usmál se Jarolím. On i jeho svěřenci slibují, že do utkání s obrem půjdou odvážně a nebude se opakovat ustrašená totální defenzíva, jakou na letním Euru naordinoval trenér Vrba proti Španělům. „To by byla největší chyba,“ přidal stoper Sivok. Němci si na úvod kvalifikaci hladce poradili s Nory na jejich hřišti 3:0, jsou považováni za tým bez slabin, navíc hodně zkušený. Od porážky s českým týmem v roce 2007 následujících 22 soutěžních utkání na domácí půdě neprohráli. „Papírově jsou Češi naším největším soupeřem ve skupině, určitě nás pořádně prověří,“ varoval hvězdný brankář Neuer. Nicméně nedá se očekávat, že by měl mít mnoho práce, navíc česká ofenzíva v poslední době moc nefunguje. Spíš se dá očekávat pohodová domácí jízda za vítězstvím.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Německo - Česko 0:1 1 1.56

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip