Články

Německo – Argentina: šampioni znovu zvítězí
article image

2.9.2014

Velcí rivalové si to rozdali ve finále světového šampionátu v Brazílii a z těsného vítězství se nakonec radovali Němci. Jihoameričani jim tak mají co oplácet! Do odvety ale nastoupí bez Messiho a to bude hodně znát.

Obě fotbalové velmoci se vydaly na letní MS s vysokými ambicemi, které se jim podařilo naplnit. Na vrchol však mohl vystoupat jen jeden mančaft a nakonec jím byli Němci, kteří díky parádní trefě střídajícího Götzeho v prodloužení nakonec Argentinu udolali 1:0. Jihoameričani jim tak budou chtít v přátelském duelu prohru oplatit, do boje už je povede nový kouč Gerardo Martino, jenž v loňské sezoně seděl na lavičce španělské Barcelony. Postrádat ovšem bude největší hvězdu, okolo níž se celá hra Argentiny točí – poraněný sval totiž nepustí do boje Lionela Messiho! To je pro hosty velká ztráta, navíc jim kvůli zdravotním potížím budou chybět také Palacio, Maxi Rodriguez a Garay, nejistý je start Lavezziho. Ani Němci nemohou nasadit optimální sestavu, Schweinsteiger a Mustafi laborují se zraněním a nenastoupí, navíc obránci Lahm, Mertesacker a útočník Klose ukončili po zisku světového zlata reprezentační kariéru. Kvalita přesto bude ležet na straně Německa, svěřenci trenéra Löwa jsou dlouhodobě sehraní a mají zažitý kombinační a ofenzivní styl hry. Čerství mistři světa se navíc budou chtít v prvním „pobrazilském“ duelu před svými fanoušky vytáhnout a to se jim nakonec podaří!     

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Německo - Argentina 1 2.00

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip