Články

Německo – Anglie: Albion v Berlíně padne
article image

26.3.201

Velká rivalita Němců a Britů v posledních letech mírně ochladla, vzájemný přátelák však znovu bude prestižní bitvou, v níž ani jeden z týmů nebude chtít vyjít naprázdno. Oběma se v kvalifikaci na ME dařilo, kvalita ale hovoří pro domácí...

Když se nesmiřitelní rivalové naposledy utkali v Berlíně v roce 2008, hostující Anglie díky brankám stoperů Upsona a Terryho zvítězila 2:1. Zatím poslední vzájemnou bitvu v roce 2013 v Londýně rozhodl taktéž stoper Mertesacker, jenž hlavou zajistil výhru 1:0 Němcům. Budou obránci znovu úřadovat? Je to možné, v sestavách obou týmů ale nalezneme celou řadu ofenzivních hvězd, které budou mít za úkol rozvlnit síť! Domácí výběr, který vyhrál tři z posledních čtyř konfrontací s Anglií, může nasadit do boje taková esa jako Reuse, Schürrleho, Özila, Müllera či Götzeho, defenzíva Three Lions bude čelit opravdu velké palebné síle! Anglie však před těžkým mačem neskládá zbraně, v kvalifikaci vyhrála všech deset zápasů se skóre 31:3 a bude si na hvězdného protivníka věřit! Zranění gólmana Harta a forvardů Sterlinga s Rooneym je však připravila o klíčové borce, což bude mít na jejich hru přeci jen negativní vliv. Zajímavé utkání by tak měli ovládnout domácí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Německo - Anglie 1 1.84

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip