Články

Německo – Alžírsko: favorit o půli povede
article image

30.6.201

Na třech posledních šampionátech se Němci dostali vždy minimálně do semifinále, ale čtvrtý titul mistrů světa nepřidali. Alžířané teprve poprvé postoupili ze skupiny a ve své premiéře v play off první půli proti favoritovi nezvládnou.

Alžířané mluví o nápravě křivdy staré 32 let, když na mistrovství světa ve Španělsku po kontroverzní výhře 1:0 Německa nad Rakouskem, která oběma celkům stačila k postupu, jel tým ze severu Afriky naštvaně domů. Teď věří, že nastal čas napravit historii. Svěřenci bosenského kouče Vahida Halihodžiče se zatím v Brazílii prezentují velmi sympaticky. Nejprve sice nechali otočit favorizované Belgičany své vedení 1:0 během 70. až 80. minuty na porážku 1:2. Jenže pak suverénně přejeli Jihokorejce 4:2 a pohlídali si postupovou remízu 1:1 s Rusy. Německý kouč Joachim Löw se v připomínané historii patlat nehodlá a řeší spíš problémy s ofenzívou. Není totiž spokojen s finálními přihrávkami a s efektivitou, přestože má v týmu čtyřgólového střelce Thomase Müllera. Jeho svěřenci mají klesající gólovou potenci: po čtyřbrankové demolici Portugalců (4:0), vstřelili dva góly Ghaně (2:2) a jen jeden Američanům (1:0). V každém utkání však Němci šli do vedení a stejně tomu bude i proti Alžířanům. Takže jednička na první poločas.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Německo - Alžírsko 1 1.79

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip