Nejlepší střelci MS: Crosby, Kovalčuk nebo snad Jágr?

article image

29.4.2015 Mistrovství světa je za rohem a prognózy o síle a nadějích účastníků neberou konce. O úspěchu a neúspěchu možná rozhodne i produktivita ofenzivních hvězd, kterých se do Prahy a Ostravy sjede celá řádka. Vsaďte si už teď, kdo bude nejlepší!

Možná se ani nečekalo, že to bude taková ofenzivní síla. Už jen trio hvězd z NHL Crosby – Malkin – Voráček bere dech. Dostihy o nejlepšího střelce a nejproduktivnějšího hokejistu mistrovství světa letos budou zajímavější než kdy jindy!

Černý kůň Tarasenko

Favority je třeba hledat v útočně silných týmech. Střelecký prapor ruské sborné má držet kapitán Ilja Kovalčuk, jenž vystřílel Petrohradu vysněný titul v KHL. Kurs na to, že bude nejlepším šutérem MS, je před startem turnaje 9,5. Je tu ale i černý kůň na krále střelců, jeho mladý krajan Vladimir Tarasenko. Útočník St. Louis je pořádně hladový, dravý a hlavně pro spoustu obran poměrně nečitelný. To může být oproti tradičním bourákům jeho hlavní výhoda.

Javorové listy mají fenomenální dvojičku Sidney Crosby – Claude Giroux, jenže to jsou spíše tvůrci hry, nikoli klasičtí snajpři. Mezi ty naopak patří Tyler Seguin, letos pátý nejlepší kanonýr NHL a s kursem 8,5 největší favorit na zisk korunky pro krále střelců.

Zaboduje Voráček?

Jestliže mezi snajpry se Crosbymu největší šance nadávají, v kanadském bodování by měl patřit mezi nejlepší. Kurs na jeho triumf je nejmenší - 7. A zde by mu mohl překážet v cestě za triumfem třeba český lídr Jakub Voráček (12), otázkou je, co předvede veterán Jaromír Jágr (14). Švédové do velkých dostihů nabízejí svůj trumf Filipa Forsberga (14), Finové Aleksandera Barkova (18), Slováci sázejí na Mariána Gáboríka (22). Vmísí se mezi hvězdy nějaké překvapivé jméno?

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip