Články

Neapol – Sassuolo: favorit zlomí soka až po pauze
article image

15.1.201

Šlágr italské ligy uvidí souboj lídra tabulky s největší senzací soutěže. Neapol se bude chtít rozjetému Sassuolu pomstít za podzimní porážku, ale hodně se na to nadře.

Jsou zjevením letošní Serie A. Fotbalisté provinčního městečka Sassuolo před třemi lety poprvé v historii ochutnali nejvyšší soutěž. Napoprvé se zachránili, loni už skončili dvanáctí a letos děsí giganty! Minulý víkend vyhráli na hřišti vedoucího Interu díky penaltě v páté minutě nastavení a vyhoupli se už na šestou příčku, na dohled evropských pohárům! Může pohádka pokračovat a trpaslík skolí dalšího aktuálního lídra tabulky? Proč ne, ale bude to nejspíš ještě těžší než v Miláně.

Současná Neapol je vyváženým týmem, navíc si dá na protivníka pořádný pozor. Tím spíš, že na podzim v Sassuolu navzdory rychlému vedení prohrála 1:2. Defenzíva svěřenců kouče Di Francesca funguje, hlavně se ale vyplácí odvaha v útoku. Neapolští musejí být ve střehu a hrát především zodpovědně a trpělivě. Jsou sice jasnými favority utkání, ovšem na rozhodnutí si dost možná počkají až do druhé půle.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Neapol - Sassuolo 0/1 3.60

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip