Články

Neapol – Parma: domácí si zastřílí
article image

18.12.201

Sešup až na sedmou pozici prožila ještě nedávno třetí Neapol a utkání s poslední Parmou tak bere jako ideální příležitost k polechtání své mírně narušené sebedůvěry. Hosté prožívají sezonu hrůzy, favoritovi nebudou stačit!

Loni v italské lize vévodili zbytku pole za odskočeným duem Juventus – AS Řím a letos se znovu chtějí pohybovat mezi nejlepšími a útočit na třetí místo, z kterého vede cesta do Ligy mistrů. A borci Neapole si v novém ročníku Serie A dlouho skutečně vedli podle plánu, ovšem v průběhu listopadu si na jejich kopačky sedla herní i výsledková krize. V posledních čtyřech ligových duelech tak ani jednou nevyhráli, v minulém kole pak dokonce padli 0:2 na San Siru s AC Milán. V tabulce si proto výrazně pohoršili a spadli na sedmé místo, propad nutně potřebují zastavit! Los k nim ale byl milostivý, na stadion San Paolo totiž nyní míří tápající Parma. Loni šestý celek Serie A letos kráčí od porážky k porážce a většině soupeřů slouží za fackovacího panáka. V patnácti kolech hosté dvanáctkrát prohráli a inkasovali 34 branek, což je suverénně nejvíce ze všech. Není tak divu, že se s pouhými pěti body na kontě krčí na samotném dnu tabulky a pokud brzy nezačnou pravidelně vítězit, sešupu do druhé ligy se nevyhnou. Venku prohráli posledních pět duelů a v Neapoli si bilanci asi nevylepší - „Partenopei“ před svými fanoušky často neprohrávají, letos tam odevzdali body jenom Chievu. Parma se svou tragickou obranou na velký úspěch pomýšlet nemůže, borci jako Higuaín, Callejon, Hamšík či Mertens z ní udělají trhací kalendář!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Neapol - Parma 0:1 1 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip