Články

Neapol – Boloňa: handicapová výhra favorita
article image

18.4.2016

V ligovém finiši začala ambiciózní Neapol klopýtat, přišla o první flek a vysněné Scudetto jí s největší pravděpodobností vyfoukne Juventus. Ve zbytku sezony tak bude hájit druhé místo, s utrápenou Boloňou si poradí!

Dlouho se vyhřívali na čele Serie A, ovšem první místo neudrželi a sen o zisku italského titulu, který si naposledy potěžkali v roce 1990, se jim začal pomalu rozplývat. V posledních třech kolech fotbalisté Neapole dvakrát padli a jejich ztráta na vedoucí Juventus tak narostla už na devět bodů! V sobotu nestačili na milánský Inter, na jehož hřišti prohráli 0:2 a ve zbytku ročníku se tak musí soustředit na udržení druhé příčky, z níž se přímo postupuje do Ligy mistrů, celek z třetího místa už bude muset do předkola. Výkon na San Siru nepředvedli Hamšík a spol. špatný, doplatili však na neproměňování šancí. To je z velké části zapříčiněno absencí nejlepšího střelce soutěže Higuaína (30 gólů), jenž pyká za vyloučení proti Udinese a ani proti Boloně nesmí nastoupit. Hosté však jsou soupeřem, na němž by se mohli domácí znovu střelecky chytit – v osmi zápasech od poloviny února nezvítězili a ve čtyřech z posledních pěti dokonce nebodovali… Formu mají mizernou, především směrem dopředu se jim nedaří a nestřílejí góly. Neapol se vzchopí a zvítězí v handicapu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Neapol - Bologna 0:1 1 1.77

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip