Články

Neapol – Bilbao: Španělé v Itálii neuspějí
article image

18.8.2014

Slavný neapolský celek se zabydlel mezi italskou elitou a daří se mu také na evropské scéně, což chce letos potvrdit postupem do základní skupiny Ligy mistrů. Španělské Bilbao nebude snadným soupeřem, Hamšíkovi a spol. ale podlehne.

Loni byla Neapol nasazena přímo do základní skupiny Ligy mistrů a ve společnosti Dortmundu, Arsenalu a Marseille si vedla velmi dobře. Nakonec získala stejně bodů (12) jako první Borussia i druzí Kanonýři, ovšem postup do play off jí unikl kvůli horšímu skóre. Letos musí o účast v milionářské soutěži bojovat v předkole a španělské Bilbao bude těžkým protivníkem, jenž nedá Italům nic zadarmo! Baskové loni obsadili ve španělské La Lize čtvrté místo za „nedostižitelným“ triem Atlético Madrid, Real Madrid a Barcelona a pod vedením trenéra Valverdeho se prezentovali rychlým ofenzivním fotbalem, k němuž mají v týmu vhodné typy hráčů (Muniain, Aduriz, Toquero, Susaeta). Jejich síla se ale naplno ukazovala především v domácím prostředí na stadionu San Mamés, venku už to v podání Bilbaa taková sláva nebyla. Nevýrazné venkovní výkony však jsou pro Athletic dlouhodobým problémem a v Neapoli se to znovu ukáže. Už tak silnou ofenzívu domácích (Higuaín, Callejón, Panděv, Hamšík. Mertens, Insigne) přes léto ještě posílil španělský forvard Michu, jenž přišel na hostování ze Swansea, celek španělského kouče Beníteze je jinak velmi dobře sehraný a s těžkými pohárovými zápasy má spoustu zkušeností. Především směrem dopředu je nesmírně nebezpečný, k odvetě do Bilbaa si poveze vítězství!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Neapol - Bilbao 1 1.94

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip