Články

Neapol – Bergamo: hladký triumf favorita
article image

1.5.2016

Už jen dva body mají k dobru na třetí AS Řím borci druhé Neapole, v dohrávce 36. kola Serie A proti Bergamu tak nutně potřebují zvítězit, aby měli v boji o přímý postup do Ligy mistrů před „Vlky“ nadále navrch…

Sinusoidu připomínají poslední výkony Neapole – venku prohrává, doma vítězí. Takto už to probíhá od konce března a Partenopei by se jistě nezlobili, kdyby v nastaveném trendu ještě chvilku pokračovali, mají totiž před sebou důležité klání s Atalantou, v němž potřebují vítězit. V minulém kole totiž nestačili na třetí AS Řím (0:1), které se k nim v tabulce přiblížilo na rozdíl dvou bodů. A jelikož přímo do LM postoupí jen dva nejlepší týmy Serie A, další zaváhání by Hamšíka a spol. mohlo přijít hodně draho! Naštěstí doma předvádí famózní výkony – čtyřikrát v řadě před svými fanoušky naplno bodovali a celkově se před nimi pyšní parádní bilancí (14-3-0, skóre 43:11), která je nejlepší v celé soutěži. Druhou nejproduktivnější ofenzívu Serie A táhnou především Higuaín (30 gólů) s Insignem (12 gólů, 10 asistencí), nepříliš důsledná defenzíva Atalanty s čistým štítem z Neapole neodjede… Domácí jasně vyhrají!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1.poločas/zápas - Neapol - Bergamo 1/1 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip