Články

Neapol – Benfica: jasná dominance domácích
article image

27.9.2016

V italské Serii A se jim daří, úvodní duel Ligy mistrů v Kyjevě také vyhráli. Fotbalisté Neapole jsou ve velké pohodě a s nepříjemnou Benfikou si doma bez větších obtíží poradí.

Doma jsou skvělí, venku nebezpeční. Fotbalová Neapol se výkonnostně stále sune blíže evropské elitě a nic na tom nemění ani letní odchod kanonýra Higuaína. V italské lize na svém trávníku vyhrála všechny tři zápasy při skóre 9:3, v Lize mistrů dokázala vyhrát 2:1 těžký duel na hřišti Dynama Kyjev, přestože prohrávala. Benfica naproti tomu doma jen remizovala s Besiktasem 1:1. V portugalské lize navíc nepředvádí žádný koncert, její výhry jsou upracované a těsné, nečekaně moc inkasuje. Jistě, Lisabonští neprohráli 17 soutěžních utkání po sobě (Neapol deset), navíc jejich styl na brejky je zejména na soupeřových hřištích nesmírně účinný, přesto se nezdají být v optimální pohodě. Domácí parta kolem dirigenta Hamšíka s novým kanonýrem Milikem duel zvládne a dopluje k relativně pohodové výhře.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Neapol - Benfica 0:1 1 2.71

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip