Články

Neapol - AS Řím: hosté uhrají potřebnou remízu
article image

12.2.201

Odveta semifinále Coppa Italia nabídne souboj dvou týmů z čela Série A. Ačkoliv po prvním zápase, který vyhrálo AS 3:2, má Neapol dobrou výchozí pozici, Římani v této sezoně neprohrávají. Remíza jim k postupu nakonec bude stačit.

Římané letošní sezonu skvěle zahájili a dlouho se drželi v čele tabulky. Pak je tam sice vystřídal Juventus, ale i tak jsou dál největším konkurentem turínského týmu v boji o titul, byť na něj ztrácí devět bodů. Hned za nimi je v tabulce Neapol a obě mužstva cítí, že titul je daleko, takže pohár je cesta k zisku trofeje! Na domácím stadionu sice Vlci zvítězili zásluhou trefy Gervinha dvě minuty před koncem 3:2, ale Neapoli se podařilo vstřelit klíčové dvě branky. Gól Higuaína a především vyrovnávací branka střídajícího Mertense řádně zamíchaly postupovými kartami. Vše je tedy otevřeno a připraveno k velkému a emotivnímu utkání gigantů. Zatímco Římané v městském derby remizovali s Laziem, poslední utkání potvrdilo dobrou formu Neapole a ta se díky brankám Gökhana Inlera a Higuaína mohla radovat z výhry nad AC Milán. Velkou motivaci mají oba týmy, hosté však větší v tom, že finálové utkání se bude hrát na jejich stadionu. Římané ovládli poslední tři vzájemné zápasy s Neapolí, navíc jejich bilance od začátku letošního roku je také lepší, kazí ji jen prohra s Juventusem hned v prvním duelu, pak už přišlo pět výher a jedna remíza. V Neapoli vybojují potřebnou remízu a půjdou do finále!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Neapol - AS Řím 0 3.16

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip