Články

Neapol – AC Milán: domácí jízda do čela tabulky
article image

21.2.2016

V minulém kole přišli po vzájemné bitvě v Turíně o vedení v tabulce, teď se ale na čelo Serie A mohou opět vrátit. Fotbalistům Neapole stačí doma porazit milánský AC. A vyhrají s přehledem.

Na Juventusu se drželi 88 minut, ovšem nakonec smolně padli. Jenže borci „staré dámy“ následně v páteční předehrávce v Bologni jen remízovali a utnuli sérii 15 ligových výher v řadě, čímž dali znovu šanci Neapolským. Ti budou patřičně nabuzení proti slavnému protivníkovi, který se znovu dostává do formy. Borci AC totiž sedm zápasů neprohráli a v tabulce se vyšplhali na dohled pohárovým příčkám. Ovšem teď je čeká protivník, na kterého jim to poslední dobou nejde. V minulé sezóně padli pod Vesuvem 0:3, když góly inkasovali v rozmezí pouhých šesti minut, na podzim na svém San Siru byli dokonce potupeni výsledkem 0:4! A i když se tentokrát určitě zaměří více na defenzívu, proti hladovým domácím to budou mít pekelně těžké. Neapol vyhraje minimálně o dvě branky a vrátí se na první místo tabulky!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Handicap - Neapol - AC Milán 0:1 1 2.35

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip