Články

Nashville – San Jose: Predátoři sníží stav
article image

2.5.2016

Hokejisté Nashvillu nedokázali na ledě San Jose ani jednou zvítězit a po dvou porážkách nutně potřebují ovládnout třetí klání, jinak přihrají na hokejky soupeře několik postupových mečbolů! Výkony nepředvádí špatné, těžký duel zvládnou!

Zatímco první utkání série probíhalo v režii San Jose, druhá bitva byla o poznání vyrovnanější. Hostující Predators v ní dokonce měli mírně navrch, o čemž svědčí statistika – svého soka přestříleli 39:25 a dominovali také v počtu hitů 46:26. Převahu ale nedokázali přetavit ve vítězství, v závěrečné třetině pouhé tři minuty před koncem za vyrovnaného stavu 1:1 totiž inkasovali z hole Pavelského a manko už nestihli umazat. Solidní výkon ale bude pro svěřence Petera Laviolleta povzbuzením pro třetí klání, které už musí bezpodmínečně ovládnout! Znovu vsadí na důraznou a agresivní taktiku, která Žralokům příliš nevoní, musí však zlepšit produktivitu, jinak se ocitnou na pokraji vyřazení. Zapracovat musí především na hře v početní výhodě, v play off z 31 přesilovek vytěžili pouhé dva góly! Borci jako Johansen, Forsberg, Neal či Fisher se přitom umí prosadit a je už na čase, aby ukázali kvality. V prvním kole proti Anaheimu prohrávali Predátoři 2:3 na zápasy, dokázali však následující dva duely ovládnout a postoupit. Nyní se znovu ocitli v těžké situaci a opět zaberou!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Nashville - San Jose 1 2.45

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip