Články

Nashville – Edmonton: zoufalí Olejáři znovu padnou
article image

26.11.2014

Výkony Predátorů patří mezi nejpříjemnější překvapení letošního ročníku NHL. Naopak Olejáři po nadějném startu znovu upadli do herní a výsledkové krize a postupně se propadli na dno tabulky Západní konference. Predátory nepotrápí!

Z vítězství se naposledy radovali na ledě newyorských Rangers (3:1) na začátku listopadu, od té doby ale sedmkrát v řadě padli a bodovali jenom jednou při prohře 3:4 v prodloužení v duelu s Ottawou. Přitom pětkrát během výše zmíněné série proher hokejisté Edmontonu nastoupili na vlastním ledě, ovšem ani domácí prostředí je nevybičovalo k dobrým výkonům. Kanadský mančaft trápí mizerná ofenzíva – v posledních třech zápasech jen třikrát rozvlnil síť a s průměrem 2,32 branek na zápas je čtvrtým nejméně produktivním týmem soutěže. A v této statistice si proti Predátorům asi příliš nepolepší, gólman domácích Pekka Rinne čaruje (1,97 G/Z, úspěšnost 92,7%) a Nashville se díky němu pyšní s průměrem 2,10 inkasovaných gólů na zápas třetí nejlepší defenzívou ligy. Co by za podobná čísla v Edmontonu dali! Oilers jsou s průměrem 3,46 obdržených branek po Columbusu druhým nejhůře bránícím týmem v NHL a na ledě Predators to opět potvrdí. Rozjetí domácí vyhráli čtyři z posledních pěti duelů a s Edmontonem si také poradí!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Nashville - Edmonton 1 1.72

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip