Články

Nara – Kvitová: rychlý proces s Japonkou
article image

1.7.2015

Takhle začíná šampionka! Loňská vítězka Wimbledonu Petra Kvitová vyrazila za obhajobou cenného titulu ve velkém stylu, když nizozemské soupeřce Bertensové dovolila jediný game! Také v druhém kole předvede své kvality.

Nara

+ role outsidera

- na trávě neumí, fyzické dispozice

Kvitová

+ sebevědomí, oblíbený povrch, podání

- není stoprocentně fit

 

Další demolice nebohé soupeřky v podání obhájkyně titulu? Všechno tomu nasvědčuje. Vždyť nasazená dvojka Kvitová se v prvním zápase ve Wimbledonu zdržela na kurtu jen 35 minut, při svém podání ztratila jediný míč a to ještě dvojchybou! Famózní výkon předvedla, ačkoliv jí před začátkem turnaje sužovaly zdravotní problémy, kvůli nimž se dokonce odhlásila z podniku v Eastbourne, kde chtěla na Wimbledon ladit formu. Nedostatek herní praxe ale nebyl v 1. kole na rodačce z Fulneku vůbec znát, na kurtu jasně dominovala a díky rychlému triumfu pošetřila síly. Na oblíbené trávě vynikají její herní přednosti v čele s dělovým servisem, Japonka z 57. místa žebříčku to proti ní bude mít hodně těžké. S Kvitovou se Nara ještě neutkala, na trávě se jí však dlouhodobě nedaří a na Wimbledonu nikdy nepostoupila z druhého kola. Kvitová se na kurtu opět příliš nezdrží.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gamů - Nara K. - Kvitová P. 17,5 - 1.75

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip