Články

Nantes – Auxerre: gólově chudičký pohár
article image

17.12.201

Nováček francouzské Ligue 1 si to v ligovém poháru rozdá s padlým gigantem plácajícím se ve druhé lize. Domácí tápou v koncovce, hosté se budou hlavně bránit, a tak to v boji o čtvrtfinále bude taktická bitva s minimem gólů.

Nantes po postupu mezi francouzskou smetánku udivuje, na pátém místě dokonce útočí na pohárovou Evropu. Kouzlo je v týmovém výkonu a sázce na defenzívu, naopak v útoku je to mizérie. Jen 4 góly v posledních pěti zápasech jsou toho dokladem. Co by za to ale dalo Auxerre! Kdysi hvězdný klub s více než stoletou historií byl před 18 lety mistrem, v posledních 20 letech vyhrál čtyřikrát Francouzský pohár. Jenže po předloňském sestupu se trápí už druhým rokem jen v polovině druholigové tabulky a čeká na spásu. Úspěch v poháru by mohl být vítaným impulsem. V letošním ročníku si postup vybojoval třemi venkovními výhrami, naposledy senzačně zničil Lille 1:0 v prodloužení. Totální defenzívu nejspíš vytasí i v Nantes, a tak na gólové hody se fanoušci sotva mohou těšit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Nantes - Auxerre 2,5 - 1.68

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip