Články

Nancy – Dijon: velká bitva góly nenabídne
article image

9.11.201

Souboj týmů z čela tabulky uzavře 14. kolo druhé francouzské ligy. Fotbalisté třetího Nancy by se v případě vítězství ve vzájemném zápase bodově dotáhli na druhý Dijon, ovšem hosté nehrají vůbec špatně a nedají domácím nic zadarmo.

Stejně jako loni Nancy a Dijon patří mezi elitní týmy druhé francouzské ligy. Na postup do nejvyšší soutěže však nedosáhly – čtvrtý Dijon dělily od návratu do Ligue 1 pouhé tři body, pátému Nancy jich chybělo pět. Prožít obdobné zklamání letos nechtějí a tak se po třinácti odehraných kolech drží na postupových pozicích! Tabulka je však nesmírně vyrovnaná, vždyť osmé Bourg Peronnas ztrácí na třetí Nancy jenom tři body… Výhra by domácím přeci jen výrazně pomohla a bodově je srovnala s Dijonem, do těžké bitvy však půjdou po teprve druhé prohře sezony, když v minulém kole nestačili na Lens (0:1). Na vlastním hřišti ale vyhráli poslední dva duely a věří si na vítězný hattrick! Dijon je nejlepším týmem soutěže v domácím prostředí, venku už to ale není v jeho podání tak velká sláva (bilance 2-2-2, skóre 7:5). Očekávám vyrovnaný duel, oba celky dobře brání a mnoho branek tak asi fanoušci neuvidí.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. poločas - Nancy - Dijon 0 1.95
Počet gólů - Nancy - Dijon 2,5 - 1.52

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip