Články

Nadal R. – Wawrinka S.: španělský král neuhraje ani set
article image

14.4.2016

Bitva antukových bouráků v Monte Carlu! Ve čtvrtfinále si to rozdají španělský gigant Rafael Nadal se sebevědomým Švýcarem Stanem Wawrinkou. A ten nedá tenisové legendě šanci!

Král antuky. Tahle nálepka už léta Nadalovi patří, vždyť devětkrát dokázal triumfovat na grandslamovém French Open. Jenže naposledy v antukovém areálu Rolanda Garrose juchal s trofejí Wawrinka a potvrdil, že je mužem velkých turnajů a zápasů. Jeho jediným problémem je koncentrace, když nemá náladu a je otrávený, dokáže míčky vyházet do autu a klidně prohrát s outsiderem. Ale o motivaci proti Nadalovi mít nouzi zcela jistě nebude, navíc když ve vzájemných zápasech prohrává děsivě 3:14. Jeho aktuální forma a hlavně možnosti jsou vyšší, Nadal už působí vyčpěle a nejde z něj strach jako dříve. Letos se ještě nepotkali, jejich loňská bilance je 2:2, když jediný duel na antuce ovládl v Římě ve dvou setech Švýcar. I tentokrát bude mít navrch a Španělovi nedá šanci.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Nadal R. - Wawrinka S. 0:2 3.20

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip