Články

Nadal R. – Verdasco F.: ve španělském derby ztratí favorit set
article image

18.1.201

Hned na rozjezd grandslamového Australian Open takový nepříjemný protivník! Španělského favorita Rafaela Nadala čeká krajan Fernando Verdasco, který ho vždy potrápí. A set mu znovu vezme.

Co na tom, že už dávno není sedmým hráčem světa a momentálně se pohybuje až v páté světové desítce. Nepodstatná je i skutečnost, že se svým slavnějším krajanem má mizernou bilanci vzájemných zápasů 2:14. Verdasco se prostě Nadalovi umí dostat pod kůži a vybudoval si u něj obrovský respekt. Jejich zápasy bývají obrovskými bitvami, dnes už legendární je jejich sedm let stará semifinálová řež právě v Melbourne, kterou Rafa vyhrál po 5 hodinách a 14 minutách v pěti setech. Většina jejich soubojů se protáhla, poslední tři jejich zápasy (hrané na dvě vítězné sady) byly pokaždé tříseťáky a pozor, dva z nich vyhrál Verdasco! Zdolat Nadala na grandslamech je samozřejmě mnohem obtížnější, bývalý tenisový král navíc znovu chytá formu a věří si. Ovšem i tak svého protivníka sotva spláchne v pouhých třech setech.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Nadal R. - Verdasco F. 3:1 3.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip