Na hokejových 1. třetinách bral 82.000 Kč!

19.11.201

Hodně odvážný a zároveň zajímavý tiket podal sázející Victoria Tipu na pobočce v Brně. Zařadil na něj totiž pouze tipy na 1. třetiny zápasů české hokejové extraligy. A protože vsadil „kombík“, i přes jednu chybu bral desetitisíce!

Hodina a půl zbývala do úvodního buly prvního utkání 18. kola mezi Vítkovicemi a Třincem, když na brněnské pobočce v Kobližné ulici přijali vklad 10.000 korun na tiket od tipéra, jenž „hrál“ všech sedm duelů středeční extraligy. Zvolil výhradně sázky na první třetiny, a protože nebyl žádný troškař, tipoval pouze „ostré“ jedničky, nuly či dvojky s velkými kurzy, které se pohybovaly v rozpětí 2,35 až 2,99. Které mače mu vyhloubily největší vrásky na čele? Menší mezi Litvínovem a Plzní, kde potřebnou dvojku zařídil gólem na 1:2 hostující Indrák v 16. minutě. A pořádnou borci „jeho“ brněnské Komety, kteří si nechali v Olomouci vstřelit vyrovnávací gól od Marka Laše v 17. minutě. Místo tipované dvojky tak v poslední skupině G tiketu KOMBI měla být správně nula.

Ale i přes jednu chybu, která zhasla tipérovu naději na výhru 211.268 Kč, se v blížícím se předvánočním čase rozrostlo jeho konto o krásných 82.981 korun! Také si zkusíte vsadit na první třetiny?