Články

Murray – Wawrinka: úvodní set pro Švýcara
article image

4.9.2013

Zničil Berdycha, může zaskočit ve čtvrtfinále US Open i obhájce titulu Murrayho? Proč ne? Švýcarský tenista Wawrinka je v neuvěřitelné pohodě a hraje svůj životní grandslam. A než se favorit rozjede, vyfoukne mu první set.

Turnajová trojka Andy Murray působí zatím sebevědomě, byť v osmifinále proti Uzbekovi Istominovi první sadu ztratil a zápas musel otáčet. „Nebylo to snadné, musím být příště lépe koncentrovaný. Stan dokáže jakoukoli nedůslednost potrestat,“ řekl loňský šampión. Stanislas Wawrinka má protivníka přečteného. „Často spolu trénujeme, známe se výborně. Jenže Andyho výkon na grandslamech vždy vyroste, zápasy na tři vítězné sety mu sedí.“ Vzájemná bilance sice vyznívá v poměru 8:5 pro favorizovaného Brita, ovšem jediný letošní zápas na antuce v Monte Carlu jasně ovládl Švýcar 6:1, 6:2. Psychicky silného soupeře na grandslamu sotva zlomí, ale začátek by mu mohl patřit.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
1. set - Murray A. - Wawrinka S. 2 3.17

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip