Články

Muguruza G. – Stosur S.: třísetová bitva pro Australanku
article image

2.6.2016

Prokousaly se už mezi nejlepší čtyři na grandslamu a zahrají si o finále. Mladá Španělka je sice papírovou favoritkou, ovšem psychicky odolná australská veteránka ji ve třísetové bitvě přetlačí.

V úvodu grandslamového French Open si obě prošly krizovými okamžiky, Stosur měla namále zejména v duelu s Češkou Šafářovou, ale postupem času jsou jejich výkony stále lepší. Muguruza měla cestu do semifinále přece jen snazší, protože nepotkala opravdu top soupeřky – tou papírově nejtěžší byla Ruska Kuzněcova. Teď ji ale čeká pořádný test! Australanka jako by chytla druhou mízu a přibližuje se výkonům, které jí přinesly postup do pařížského finále 2010 a triumf na US Open 2011. Španělka už sice také má zkušenosti z loňského wimbledonského finále, ovšem i když je to velká bojovnice, přece jen se zdá, že psychická odolnost její soupeřky je vyšší. Obě spolu sehrály jediný vzájemný zápas, který předloni na antuce v Madridu vyhrála Stosur 7:5, 3:6, 6:1. Asi by moc nepřekvapilo, pokud by průběh duelu byl podobný a ona opět po dramatické třísetové bitvě soupeřku nakonec zlomila.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Muguruza G. - Stosur S. 1:2 6.10

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip