Články

Muguruza G. – Sharapova M.: Ruska nezíská ani set!
article image

2.6.2014

Nejočekávanější čtvrtfinále ženské dvouhry na French Open! Ruskou hvězdu Marii Šarapovou vyzve mladá Španělka Garbine Muguruza. Ta je v současnosti antukovým postrachem všech a seřeže i slavnou soupeřku.

Dvacetiletá rodačka z venezuelského Caracasu je hotovým zjevením grandslamové Paříže. Dvakrát si letos zahrála finále, vždy proti Češce Koukalové, v Hobartu triumfovala. Jenže co předvádí v areálu Rolanda Garrose, bere dech! Ještě neztratila set, ve druhém kole spráskala tenisovou královnu a obhájkyni titulu Serenu Williams 6:2, 6:2. Jenže Ruska je obrovská bojovnice a hlavně mistryně taktiky. Pokud něco nefunguje, má připraven plán B, většinou i C. Poradí si se španělským tajfunem? Zápas je naprosto otevřený, a přestože papírovou favoritkou je samozřejmě ostřílená Šarapova, další jízda její sokyně už by nikoho nepřekvapila. Ruska občas mívá pomalejší začátky, jde jen o to, kdy nástup své protivnice zachytí. Proč nezariskovat a nezkusit tip, že duel ovládne Muguruza?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Muguruza G. - Sharapova M. 2:0 6.50

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip