Články

Muguruza G. – Šafářová L.: ztratí Češka první set?
article image

2.6.201

Zatím projíždí turnajem jako nůž máslem a mnozí ji už pasují za černého koně na celkový triumf! Lucie Šafářová je ve čtvrtfinále French Open, kde ji čeká Garbine Muguruza. Španělka je typická antukářka. Potrápí rozjetou Češku?

Muguruza

+ servis; trpělivost; antuku miluje

- ještě nehrála proti agresivní soupeřce

 

Šafářová

+ agresivita; psychická odolnost; sebevědomí

- nečitelná protivnice

 

 

Postarala se o největší překvapení letošního Roland Garros, když v osmifinále vyřadila obhájkyni titulu Šarapovou a poprvé si na pařížské antuce zahraje čtvrtfinále. „Jsem nadšená a přešťastná,“ jásala aktuálně 13. hráčka světa, která už ví, že po turnaji poprvé v kariéře pronikne do Top 10. „To byl můj životní sen. Snažím se z toho teď nezbláznit radostí. Čeká mě další zápas a byla bych ráda, kdyby to tady ještě nekončilo,“ upozornila.

 

Proti Španělce ji nečeká nic snadného. „Nikdy jsme spolu nehrály ani netrénovaly, viděla jsem ji jen párkrát. Výborně servíruje a hraje hodně agresivně,“ vyzdvihla soupeřčiny zbraně, které jsou ale současně i jejími. Šafářová se zatím v Paříži může spolehnout na tie-breaky, vyhrála všechny čtyři. Dokáže využít svých šancí, jenže to Španělka také. Proto se dá očekávat vyrovnaná bitva, nejspíš třísetová.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Přesný výsledek - Muguruza G. - Šafářová L. 1:2 3.80

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip