MS: Kovalčuk chystá střelnici!

article image

3.5.201 V prvním duelu excelovali a zničili Nory 6:2, teď mají hokejisté Ruska na mušce nebohé Slovince. Hrát už budou posily z NHL na čele s Malkinem, z čehož by měl profitovat vždy hladový snajpr Ilja Kovačluk.

Kovalčuk nafasoval kapitánské céčko a proti Norům po jeho střelách padly první dvě branky. Teď se ale bude chtít konečně trefit i on sám a dá se očekávat jeho kanonáda, zejména pak při ruských přesilovkách. A pozor, posily Malkin a Tarasenko se budou chtít blýsknout také. Co takhle zkusit kombinovanou sázku, že dají gól všichni tři?

Skromní Slováci

Slováci se štěstím přetlačili Dány na nájezdy a proti Bělorusům budou muset předvést více. V »domácím« prostředí v Ostravě jim trvalo, než se prosadili a nejspíš i tentokrát bude první třetina gólově slabší. Přestože v přípravě Bělorusům nasázeli po pěti brankách, teď si vsaďte na skromnější brankový příspěvek.

Zabrat ale dnes musejí hlavně Finové, kteří po fiasku proti Američanům nastoupí v severském derby s Dány. Ti je přitom před pěti lety na MS v Německu porazili 5:1! Proč nezariskovat a nezkusit další bodovou ztrátu borců Suomi?

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip