MS: Finy čeká běloruský test

article image

10.5.2015 Čtyřikrát v řadě neinkasovali a stále si dělají zálusk na triumf ve skupině B. Finové se na MS parádně rozjeli, nyní budou jejich soupeři šikovní Bělorusové, kteří se už těší na play off. Zamíchá tento duel postavením v ostravské skupině?

Po dvou mizerných přípravách s Čechy a debaklu 1:5 na úvod MS proti Američanům se hokejistům Suomi moc nadějí nedávalo. Jenže sérii proti čtyřem papírově slabším soupeřům zvládli bravurně – s Dány 3:0, Nory 5:0, Slovinci 4:0 a Slováky 3:0. Čtyři čistá konta v řadě, to je unikát! „Máme bojového ducha a v defenzivě hrajeme vážně zodpovědně,“ jásal trenér Jalonen.

Další nula?

Teď je tu další test a Bělorusové už jsou nažhavení, jak ukončí neprůstřelnost finských brankářů. Na Den vítězství utrpěli debakl 0:7 s Rusy, nicméně jim náramně nahrálo tápání Slováků, díky němuž se už těší na vyřazovací boje. Stále ale mohou ještě zamíchat kartami v ostravském béčku a pro čtvrtfinále se třeba vyhnout suverénní Kanadě. Finy sice naposledy porazili na nájezdy na MS 2009 a od té doby šestkrát v řadě prohráli, nicméně pokaždé to byly velmi těsné bitvy – na MS 2010 0:2, o dva roky později 0:1 a loni na domácím šampionátu opět 0:2. Zlomí konečně střelecké prokletí? Každopádně sázet se opět dá na minimální počet branek a snad i na další shutout finských gólmanů!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Finsko - Bělorusko 4,5 - 1.90
2.tým - počet gólů - Finsko - Bělorusko 1,5 - 1.46

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip