Články

Most – Slavia: Pražané odvezou body
article image

9.11.201

Sešívaní bojují o návrat do extraligy a zatím vcelku úspěšně, drží se v popředí tabulky druhé nejvyšší soutěže. Aktuální formu ovšem nemají příliš oslnivou, na ledě Mostu zkusí ukončit mizérii a odrazit se k lepším zítřkům!

Slávisté v minulé sezoně sestoupili z elitní extraligy a letos tak mají jasný cíl – vrátit se zpět do nejvyšší soutěže. A zatím si v jeho plnění nevedou špatně, dokonce se dokázali probojovat až na první příčku tabulky! V polovině minulého měsíce si ale na jejich hokejky sedla krize a tak v posledních šesti duelech jen jednou zvítězili, v minulém kole v souboji s třebíčskou Slavií navzdory velké převaze prohráli v nájezdech 1:2 a na čele tabulky je vystřídalo Kladno. Sešívaní nepředvádí špatné výkony, nedaří se jim však v zakončení a zahazují i ty nejvyloženější šance. Prolomit smůlu nyní zkusí na mosteckém ledě a mohlo by se jim to podařit! Domácí se s nimi co do kvality kádru nemohou měřit a navzdory hernímu vzepjetí z poslední doby půjdou do utkání v roli outsidera. První vzájemné měření sil na konci září skončilo jasným triumfem Slavie 6:1, Pražané uspějí znovu!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Most - Slavia 2 1.54

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip