Články

Montreal – Vancouver: kanadští rivalové se nepředvedou
article image

6.2.201

Kosatky pomalu klesají ke dnu, a pokud se rychle nenadechnou k lepším výkonům, přijdou o play off! Přerušit sérii proher na ledě Montrealu ale nebude snadné, dobře bránící Canadiens jim mnoho šancí ke skórování nenabídnou.

V letech nedávno minulých patřili mezi hlavní kandidáty na zisk Stanley Cupu, v roce 2011 dokonce postoupili až do finále play off, ve kterém ale nestačili na Boston, kterému podlehli po velké bitvě v sedmi zápasech. Letos se možná hokejisté Vancouveru do vyřazovacích bojů ani nepodívají, po sérii pěti proher za sebou klesli na osmé místo Západní konference. V těsném závěsu jim na záda dýchá čtveřice konkurentů a každý z nich věří, že Kosatky nakonec vytlačí mimo elitní osmičku. A pokud budou Canucks pokračovat v současných tragických výkonech, kdy jim úplně odešla ofenzíva, mohlo by se jim to i podařit. V posledních dvou duelech mančaft okolo bratrů Sedinových vstřelil pouze jednu branku a na ledě Montrealu si střelecké statistiky asi příliš nevylepší. Canadiens velmi dobře brání, naposledy vymazali útok Calgary, které porazili 2:0 a napravili tak porážky od Winnipegu (1:2) a Tampy Bay (1:2 v prodloužení). Ve čtyřech z jejich posledních pěti vzájemných duelů s Vancouverem padlo maximálně pět branek, také tentokrát jich bude poskrovnu.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Montreal - Vancouver 5,5 - 1.57

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip