Články

Montreal – St. Louis: góly fanoušky nepohostí
article image

20.11.201

Vítězná série Canadiens skončila v posledním utkání s Pittsburghem (0:4), parta okolo Tomáše Plekance ale věří, že se z ojedinělé prohry oklepe a znovu začne vyhrávat! Blues ovšem velmi dobře brání, gólové hody fandové neuvidí.

Nejsou jejich oblíbeným soupeřem. Vždyť od roku 2010 všech pět vzájemných duelů s hokejisty St. Louis borci Canadiens prohráli! Nyní se pokusí šestileté čekání na zisk skalpu Blues ukončit a mohlo by se jim to podařit! Ačkoliv půjdou do utkání po porážce s Pittsburghem, předešlých šest zápasů ovládli a z toho pětkrát triumfovali v normální hrací době. Parta kouče Theriena od začátku nové sezony předvádí velmi dobré výkony a postupně se vypracovala na lídra Východní konference i celé NHL. Montreal má skvěle vybalancovaný kádr, najdeme v něm spoustu dravého mládí a většina jeho protivníků za ním co do rychlosti jednotlivých borců výrazně zaostává. A i když si Canadiens užívají podařený vstup do nové sezony, prostoru na zlepšení mají stále hodně, vždyť třeba v přesilovkách se jim vůbec nedaří a s úspěšností pouhých 12,3% jsou čtvrtým nejhorším týmem soutěže… To St. Louis jsou druhým nejlepším týmem v početní výhodě (25,4%) a celkově se jim směrem dopředu vcelku daří, na čemž má největší podíl rozjetý ruský mladík Vladimír Tarasenko (10+11). Hlavní devízou Blues je ale velmi dobrá defenzíva, která hraje dostatečně agresivně, důrazně a nevyrábí zbytečné chyby. O tom, že hosté velmi dobře brání, vypovídá například statistika střel, které v průměru soupeři vyšlou na jejich bránu – rovných 26, což je po Minnesotě druhý nejnižší počet. Není tedy divu, že inkasují nejméně gólů ze všech týmů (průměr 1,89). Většina jejich letošních odehraných zápasů (12 z 18) tedy nenabídla mnoho branek (maximálně 5), to samé ale platí také pro duely Canadiens (13 z 20). Volím sázku na under!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Montreal - St.Louis 5,5 - 1.65

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip