Články

Montreal – San Jose: mnoho gólů nepadne
article image

15.12.201

Nepříliš oblíbeného soupeře přivítají na svém ledě hokejisté Montrealu, ve třech z posledních čtyř vzájemných duelů se Sharks nedokázali ani jednou skórovat! Nyní si pokusí vylepšit bilanci, ovšem žádnými gólovými hody fanoušky nepohostí.

Od října 2013 se oba mančafty střetly čtyřikrát, z toho třikrát se z vítězství radovali borci San Jose (2:0, 4:0, 4:0), kteří při každém triumfu udrželi čisté konto! Zatím poslední vzájemnou bitvu v březnu letošního roku ale ovládl Montreal (2:0), jenž chce na úspěch navázat! Do utkání domácí nastoupí povzbuzeni výhrou 3:1 v derby nad Ottawou, kterou ukončili čtyřzápasovou sérii bez vítězství. Canadiens totiž aktuálně nemají zrovna ideální formu, k čemuž přispívá jejich vcelku zaplněná marodka (Price, Gallagher, Smith-Pelly, Mitchell), především v ofenzívě se jim přestalo dařit a tak kouč Therrien k sobě do první řady vrátil Plekance (7+20) s Paciorettym (14+12), jejichž souhra se výrazně podepsala pod parádní start Canadiens do sezony. San Jose se herně trápí ještě víc, prohrálo posledních šest duelů a vypadlo z pozic pro play off. Ani Sharks neoplývají smrtící ofenzívou, jen dva týmy (Anaheim a Minnesota) ze Západní konference vstřelily méně branek… Očekávám taktickou a defenzivně laděnou šachovou partii, mnoho gólů nepadne!

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Počet gólů - Montreal - San Jose 5,5 - 1.55

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip