Články

Montreal – Philadelphia: Voráček rozvlní síť
article image

19.2.201

Český forvard Jakub Voráček se oklepal z mizerného vstupu do sezony a znovu patří mezi ofenzivní opory pensylvánského celku. Společně s kreativním Claudem Girouxem táhnou Flyers v boji o play off a také proti Canadiens se prosadí.

Slavní Canadians dlouho vládli celé NHL, od konce listopadu se jim ale výrazně přestalo dařit a následoval propad tabulkou, který ještě nezastavili! Proto se najednou ocitli mimo pozice pro play off a nic nenasvědčuje tomu, že by se měli mezi nejlepší osmičku Východní konference vrátit. Hlavním problémem Montrealu je dlouhodobé zranění brankářské jedničky Carey Price, jenž se už do konce základní části nejspíše nestihne uzdravit. Kanadský brankář držel montrealskou defenzívu nad vodou, jeho absence se na její hře negativně projevuje. V posledních třech duelech Montreal nebodoval a dvakrát inkasoval po šesti gólech, rychlíci Giroux a Voráček by měli být schopni prosadit se. Český forvard v posledních 26 zápasech zaznamenal 29 bodů, naposledy proti Devils podeváté v sezoně rozvlnil síť. Věřím, že také Montreal pokoří.

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Dá gól (včetně prodloužení) - Mon-Phi: Voráček J. ano 3.40

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip