Články

Montreal – Philadelphia: rivalové se podělí o body
article image

9.2.2015

Každý bodík může být v konečném účtování klíčový. Základní část hokejové NHL se pomalu dostává do finiše a na zaváhání není místo. A tak nebude žádná senzace, když boj rozjetých Canadiens a Flyers dospěje do prodloužení.

Osmička pro play off. To je základní cíl, ke kterému se všechna mužstva upínají. Montreal může být v klidu, vyhřívá se na druhém místě Východní konference a náskok 14 bodů na první nepostupové místo se zdá být luxusní. Nicméně nejslavnější hokejový klub planety má pořád o co hrát, do vyřazovacích bojů chce vstoupit z co nejvýhodnější pozice. To Letci jsou na tom mnohem hůře, v konferenčním pořadí jsou až desátí a manko 9 bodů na osmý Boston je stále hrozivé. Nicméně Flyers vedení českým bourákem Jakubem Voráčkem šlapou, z posledních 8 zápasů posbírali 13 bodů! Naposledy vyhráli v neděli 3:1 ve Washingtonu, stejným poměrem dominoval Montreal v Bostonu. Jak bude vypadat jejich vzájemné setkání? Určitě lze čekat urputný nesmlouvavý boj a spoustu elánu od hladových hostů. Ti letos první duel s Canadiens prohráli až 3:4 na nájezdy (po dvou třetinách ještě vedli 3:0!), odvetu pak 3:6, ovšem Montreal dal poslední dva góly až v závěru. Proč tedy opět nezariskovat remízové drama s pokračováním v overtimu?

Tipy bookmakera

Kategorie Alias Název Výsledek Kurz
Zápas - Montreal - Philadelphia 0 3.90

Tiket pin-off pin-off

Buďte s námi v kontaktu

volejte na tel. čísla
277 277 900

Vážení klienti,

v rámci zkvalitňování poskytovaných služeb budou naše služby v noci z pondělí 14.9. na úterý 15.9. od 3:00 do 5:00 nedostupné.

Děkujeme za pochopení.

Tým Victoria-Tip